Merhaba değerli Dövme sever arkadaşlar.

Ben 1969 yılında Almanyada doğdum.

1985 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra 1987 yılında Bursa’nın ilk Güzellik salonunu açtık. 1993 yılında Hollandadan gelen profesyonel bir ekipten Kalıcı Makyaj eğitimi aldım ve Güzellik salonumuzdan ayrılarak CTS Europ firmasından getirttiğim profesyonel Tattoo ekipmanları ile Bursa Çelik Palas Otelinin içinde Bursa’nın ilk dövme stüdyosunu açtım.

Daha sonraki yıllarda Bursa FSM Bulvarında stüdyomu işletmeye devam ettim. 2011 yılından itibaren Bursa merkeze, Heykel semtine taşındık.

Stüdyomu ilk açtığım günden itibaren en önemli unsur benim için insan sağlığıdır. Kullandığım ekipmanlar ve malzemeler günümüz şartlarının en iyisidir.

Stüdyomda tek kullanımlık steril iğneler ve uçlar kullanmaktayım. Kullandığım boyalar kök boya olup insan sağlığına hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Boyalar Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Türkiyede Dövme sanatı artık bir meslek dalı olarak kabul gördükten sonra Ustalık belgesi, Hijyen Eğitim Sertifikası, resmi İşyeri Açma ve Çalıştırma ruhsatı gibi her işletmede olması gereken belgelerin hepsi stüdyomuzda bulunmaktadır.

Hem sektörümüzdeki hem de kanunlarımızdaki gelişmeleri yakından takip edip gerekli şartları uygulamaya özen gösteriyorum.